Wózki Paletowe Ręczne – Różne Modele i Opcje do Wyboru

Obecnie w wielu magazynach, halach, czy też supermarketach można zaobserwować niezwykle popularne wózki paletowe ręczne. Tego rodzaju konstrukcje nie są czymś nowym na rynku, albowiem pierwszy model paleciaka został wyprodukowany już w 1947 roku przez szwedzką firmę BT Industries. Dziś korzysta się z wielu rodzajów takich wózków paletowych, które choć posiadają niewielkie rozmiary, to jednak w wielu wersjach są w stanie unieść oraz przewieźć towary o masie przekraczającej nawet 3,5 tony!  

wozki-paletowe

Prezentowane wózki paletowe ręczne to znakomity wybór zarówno do zakupu jak i wynajmu. Są to urządzenia, z których można korzystać na wiele sposobów, a bez dwóch zdań praca w magazynach lub centrach logistycznych z ich wykorzystaniem będzie o wiele bardziej sprawna i komfortowa.

 

Trudno sobie wyobrazić sprawne funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy działającej w branży związanej z magazynowaniem, rozładowywaniem i transportem towarów na niewielkie odległości, bez nowoczesnych technologii, które pozwoliły stworzyć sprawne, trwałe i stabilne wózki paletowe. Produkują je dziś znane i cenione na całym świecie marki (m.in Jungheinrich), dbając o zróżnicowanie i wysoka jakość oferowanego klientom asortymentu.

Chcesz kupić wózek widłowy? Znajdź dostawcę z Twojego Regionu:

 

Cechuje je także niski koszt eksploatacji oraz wysokie standardy bezpieczeństwa. Klienci na całym świecie już od wielu lat wybierają właśnie te urządzenia, albowiem są one niezwykle pomocnym narzędziem służącym do transportu ładunków na małej przestrzeni.Także w przypadku tych wózków, należy pamiętać że bezpieczeństwo pracy zależy w znacznej mierze od samego operatora.

 

Wszystkie parametry techniczne wózka są zawsze umieszczane przez producenta na tabliczce znamionowej dołączonej do urządzenia. Poza tym, każdy model wózka jest wyposażony w specjalny diagram udźwigu, który uwzględnia wysokość podnoszenia ładunku oraz położenie środka ciężkości na widłach. Jeżeli operator nie przestrzega tych wytycznych, wówczas może stwarzać niebezpieczeństwo.

Złóż własne zapytanie o wózek widłowy i otrzymaj oferty od firm »

www.e-wozki-widlowe.com
Yandex.Metrica