Inwestycje bez ryzyka w branży wózków widłowych

Zakup wózka widłowego z rynku wtórnego może okazać się bardzo trudny, zważając na fakt, że wszyscy producenci gwarantują najwyższą jakość w bardzo szerokim zakresie cen. Jeżeli w przeszłości przekonaliśmy się do danej marki to najprawdopodobniej ponowimy nasz wybór. Jeżeli wahamy się, powinniśmy dowiedzieć się, co dla danego producenta oznacza przygotowanie wózka widłowego w jakości, jaką zapewnia.

wozek-widlowy

 

Wózek widłowy może być modernizowany w dwóch miejscach – albo w autoryzowanym salonie danego producenta, albo w serwisie, w którym naprawia się i modernizuje sztaplarki różnych marek. Jednak nie tylko na ten czynnik warto zwrócić uwagę. Bardzo ważny jest także stan wózka przed oddaniem go w ręce dealera i jego historia. Wózki niewiadomego pochodzenia, których historię trudno prześledzić mogą okazać się zbyt ryzykownym wyborem. Pamiętać należy także o gwarancji na używany wózek widłowy.

Chcesz kupić wózek widłowy? Znajdź dostawcę z Twojego Regionu:

 

Spójrzmy, w jaki sposób Jungheinrich przygotowuje swoje wózki do ponownego wykorzystania. Istotny jest zarówno aspekt estetyczny, jak i techniczny. Z zewnątrz wózek wygląda jak nowy, natomiast wewnątrz wymieniane są te części, które się zepsuły oraz te, które dotyczą bezpieczeństwa użytkowania. Do działań modernizacyjnych należą te oto czynności:

 

  • pozbycie się wszelkich usterek
  • wymiana paska rozrządu oraz wszystkich płyt eksploatacyjnych
  • założenie nowych opon lub krótko używanych
  • czyszczenie instalacji gazowej
  • regeneracja prostownika i baterii
  • nałożenie świeżego lakieru
  • sprawdzenie wszystkich elementów funkcjonalnych

Po przygotowaniu wózki widłowe Jungheinrich oraz inne marki badane są przez Urząd Nadzoru Technicznego.

Złóż własne zapytanie o wózek widłowy i otrzymaj oferty od firm »

www.e-wozki-widlowe.com
Yandex.Metrica