Widłaki w branży spożywczej

wozek-widlowy-w-branzy-spozywczej

W różnego rodzaju marketach i magazynach spożywczych zakres temperatur można określić jako standardowy. Paleciaki i wózki widłowe do tego typu lokalizacji można wyposażyć w systemy, dzięki którym nie traci się czasu, chociażby, na wyjazd z powierzchni, na której wcześniej rozlał lub rozsypał się produkt spożywczy. ASR służy właśnie do tego, aby płynnie odjechać z miejsca o śliskiej powierzchni. Montuje się go przy jednostce napędowej.


Opublikowano: 10 kwietnia 2013

Wózki widłowe w chłodni

wozek-widlowy-chlodnia

Jednym z miejsc, w których wózki widłowe muszą wykazywać się większą wytrzymałością i odpornością na zimno niż zwykle jest mroźnia. Do takich warunków przystosowany jest model ETV wózka z grupy wysokiego składowania posiadający wysuwany maszt.W miejscach takich jak mroźnia lub chłodnia jest bardzo dużo wilgoci. Podstawowym celem zabezpieczenia jest ochrona przeciwkorozyjna.


Opublikowano: 12 marca 2013

Dofinansowanie unijne na wózki widłowe

wozki-widlowe

Przy zakładaniu nowej firmy lub przy powiększaniu swojej floty transportu bliskiego warto pomyśleć o dofinansowaniu z Unii Europejskiej. W 2013 roku mamy okazję skorzystać z programów pomocowych w ramach określonych programów operacyjnych, takich jak: PO IG (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka) lub PO KL (Program Operacyjny Kapitał Ludzki).


Opublikowano: 19 lutego 2013

Inwestycje bez ryzyka w branży wózków widłowych

wozek-widlowy

Zakup wózka widłowego z rynku wtórnego może okazać się bardzo trudny, zważając na fakt, że wszyscy producenci gwarantują najwyższą jakość w bardzo szerokim zakresie cen. Jeżeli w przeszłości przekonaliśmy się do danej marki to najprawdopodobniej ponowimy nasz wybór. Jeżeli wahamy się, powinniśmy dowiedzieć się, co dla danego producenta oznacza przygotowanie wózka widłowego w jakości, jaką zapewnia.


Opublikowano: 3 stycznia 2013

Wózki widłowe, prawie jak nowe

wozek-widlowy-3

Klipphausen niedaleko Drezna to niemiecka miejscowość, w której od kilku lat działa nietypowy ośrodek. Trafiają tam wózki widłowe Jungheinrich z całej Europy do częściowej lub pełnej regeneracji. Gdy wszelkiego rodzaju kontrakty na wózki widłowe związane z leasingiem bądź długoterminowym wynajmem kończą się, to trzeba coś zrobić ze zużytym sprzętem. Utylizacja jest ostatecznością.


Opublikowano: 3 stycznia 2013

www.e-wozki-widlowe.com
Yandex.Metrica